سوالات متداول

سوالات متداول

چطور از سطح آموزش اساتید مطلع شوم ؟ تمامی اطلاعات اساتید به همراه سوابق،‌ مدارک و عکس ایشان در وبسایت مرکز آموزش مجازی آنلاین در این قسمت موجود می باشد...

* چطور از سطح آموزش اساتید مطلع شوم ؟
تمامی اطلاعات اساتید به همراه سوابق،‌ مدارک و عکس ایشان در وبسایت مرکز آموزش مجازی آنلاین در این قسمت موجود می باشد.

* آیا در پایان دوره آزمونی برگزار خواهد شد؟
در پایان هر دوره مجازی، آزمونی کتبی بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد که شامل تمام مطالب درسی آموزش داده شده در طول دوره می‌باشد. همچنین با توجه به عملکرد و حضور دانش آموز در طول ترم امکان برگزاری آزمون شفاهی در اتنهای ترم در کنار آزمون کتبی نیز وجود دارد. (برای اطلاعات بیشتر به قسمت قوانین سایت مراجعه نمایید.)

* آیا پس از گذراندن دوره مدرکی ارائه خواهد شد؟
پس از اتمام دوره، مدرکی از طرف مرکز آموزش مجازی آنلاین به فراگیران حائز شرایط اعطا خواهد شد. همچنین (با پرداخت هزینه ) مدرک معتبر از وزارت علوم با ذکر ساعت و قابلیت ارایه به کلیه ادارات دولتی و خصوصی و ترجمه رسمی نیز به فراگیران اعطا می گردد.

* چطور میتونم به عنوان استاد فعالیت کنم ؟
با دارا بودن مدرک قابل قبول تحصیلی دانشگاهی در حوضه زبان و یا مدارک معادل و معتبر بین المللی و سابقه تدریس ۲ سال و یا بیشتر مجاز به پر کردن فرم در وبسابت و ارائه مدارک خود به مرکز آموزش مجازی آنلاین می باشید. پس از بررسی اطلاعات شما،‌ در صورت واجد شرایط بودن با شما از سمت مرکز آموزش مجازی آنلاین، با شما تماس گرفته و برای شرکت در آزمون ورودی و مصاحبه راهنمایی خواهید شد.

0 نظر

ارسال نظر

:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S

CAPTCHA Image

Play CAPTCHA Audio
Refresh Image